Один из наших покупателей с ником Sunrise оставил отзыв о павербанке ENB, который тянет на целый обзор. Приводим его полностью, без редакторских правок:

 

Павербанк ENB - враження вiд користування

Ну що ж, товар мегапопулярний, тому вирішив відписатися після 2-х тижнів користування:)

Про плюси:

- Дизайн:

Все підігнано дуже точно і акуратно, якість компонентів на висоті, білий глянець дуже добре виглядає, складається враження що це якись дорогий девайс від Apple :)

- Ергономіка: 

Як на мене то для смартфонів це ідеальний розмір, компактно і зручно, а при потребі довготривалого заряду простіше взяти пару додаткових АКБ і просто їх міняти, ніж таскати з собою бенк на 3-4 АКБ.

- Швидкість зарядки:

Видає хороший ток для швидкої зарядки, смартфон заряджається оперативно, так само як і від оригінального ЗП. Контроллер смартфона бере приблизно 1А току, бенк з цим завданням чудово справляється.

- Можливість зарядки 2-х девайсів одночасно: 

Фунція не для повсякденного використання, але інколи може знадобитися, тому зайвою точно не буде.

- Індикатор заряду: 

На диво точно відображає стан АКБ, в мене приблизно один діод на одну зарядку смартфону (батарея в смарті 1500mAh)

- Робота функції захисту від перезаряду/розряду: 

заявлено від 4,2В до 3, насправді від 4,17В до 2,8В, що в принципі чітко і в межах норми.

- Робота в режимі зарядки/розрядки: 

Немає нерівномірності при зарядженні чи розрядженні батарей, напруга знімається однаково з 2х елементів, і при спрацюванні захисту розряду становить ~ 2,8В.

- Micro USB для зарядки: 

Зручно і доступно, можна використовувати один кабель для зарядки бенка, потім перевернувши його - заряджаємо смартфон )

- При роботі бенк не гріється: 

свідчить про непоганий КПД

- В режимі простою не садить АКБ: 

Заміряв напругу при вставлених АКБ, через 4-ри дні вона абсолютно однакова, це свідчить про те що девайс засипає автоматично без навантаження. 

- Можливість роботи від одного елементу живлення

- Можливість одночасної зарядки смартфона і власних елементів живлення


Про мінуси:

їх не багато, всього один:) це КПД, звичайно багато хочу за таку ціну, але з панасоніками 3400mAh зараджає мою 1500mAh батарейку 2.5 рази, тому можу зробити висновок що КПД в районі 85% "трохи" завищено :)


Рекомендації: 

Бажане використання якісних батарей формату 18650, і час від часу робити заряд акумуляторів на зарядному пристрої, який коректно заряджає до 4.2В, в іншому випадку буде постійний недозаряд і незначна втрата ємності.
Не використовувати розряджені і заряджені батареї одночасно, так як канали паралельні то одна заряджена батарея може інтесивно почати заряджати розрдяжену і може бути "бабах" ))
I захист від переполюсовки цікава штука, думаю він спрацьовує тільки коли обидві батареї переплутати, а якщо одну то не факт що спрацює, але це все теорія і догадки, мною особисто це не перевірялося )
І головна рекомендація, яку ніде не знайшов в описі, при встановленні батарей потрібно потримати секунд 5 кнопку бенка, щоб контроллер зрозумів що за живлення в нього вставили :) така процедура допомагає бенку пропрацювати довше )

*Sunrise* 

 

Комментарии от магазина:

1. КПД - приведенный метод измерения сильно субъективен и неточен, и реальный КПД устройства действительно близок к 85% - мы меряли :) Зависит от множества факторов. Также учтите, что у Panasonic полная емкость достигается при окончании разряда на 2,5V, то есть павербанк разряжает его не полностью

2. ...и это хорошо, т.к. сильно продлевает срок жизни аккумуляторов. Также, как и небольшой недозаряд (Вы намеряли 4.17V). Литий не любит граничных значений

3. Нажатие 5 секунд - да, павербанк обычно "спит", чтобы не тратить энергию на режим ожидания. Удержанием кнопки мы его "будим". Если ток не отдается - через некоторое время он вновь "засыпает"

 

Выражаем огромную благодарность за обзор - заходите, требуйте хорошую скидку!:)

4 апреля 2013 г.
Отзывы
    Оставить отзыв
    Обратный звонок

    Пожалуйста, укажите ваш номер телефона, мы вам перезвоним.