Приємно з такими магазинами працювати.
Замовлення , до речі було добре запаковане. За що окрема подяка.
Замовляв Convoy L7, що вам сказати, одні позитивні емоції=)))
Все добре, я дуже задоволений.
Дякуємо! Звертайтесь - завжди Вам раді!
Бомба, ракета
Спасибо!)) Обращайтесь - всегда рады.
Фонарь,чехол,диффузор,аккумулятор.Ответ продавца очень быстрый,сервис на самом высоком уровне Покупкой доволен!
спасибо за брелок